Sport Nieuws

Nieuws Online Sport Magazine

Aarhus, Vilhelmsbor

Deelnemers internationale wedstrijden 12 t/m 18 oktober 2020

Dit weekend is in Aarhus, Denemarken, de eerste wereldbekerwedstrijd van seizoen 2020-2021 voor dressuurruiters in de West Europese liga. Voor TeamNL komen Nars Gottmer en Margo Timmermans aan de start. Verder zijn Nederlandse dressuurruiters actief in Le Mans en Ornago.

Ook staat de komende dagen het WK voor jonge eventingpaarden op het programma. In Le Lion d’Angers vertegenwoordigen Merel Blom en Sanne de Jong Nederland bij de zes- en zevenjarige paarden.

TeamNL springruiters rijden wedstrijden in Kronenberg, St.Tropez, Vilamoura, Oliva, Lier, Michalowice en Royan.

In Fontainebleau en Barroca d’Alva zijn Oranje enduranceruiters dit weekend actief.

Aarhus, Vilhelmsborg CDI3*/ CDI-W Denemarken – 11 t/m 18 oktober 2020 dressuur

Tel: 0045-40254986

E-mail: cc@varmblod.dk

Website: www.worldcupherning.dk

CDI-W wereldbeker

Nars Gottmer (De Wijk) – Dicaprio Swing

Margo Timmermans (Venhorst) – Catch Me

Le Mans CDICh-A/ CDIAm/ CDI2*/ CDI3*/ CDIJ/ CDIP/ CDIU25/ Frankrijk – 15 t/m 18 oktober 2020 dressuur

Tel: 0033-243896693

Website: pole-europeen-du-cheval.com

CDI3*

Alexander Brenninkmeijer (Coesfeld) – Esprit Don D

Karen Nijvelt (Hoeven) – Darwin

CDI2*

Petri Bax (Wijk en Aalburg) – Djive, Four Motion

Joyce Lenaerts (Leende) – Beukenvallei’s Iconic B, Euro

Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) – Endyrava

Karen Nijvelt (Hoeven) – Berato, TOP’s Go for it

Carlijn Vaessen (Wezep) – Fossbury

CDIU25

Skylar Bos (Bergharen) – Choice Finch

Corinda Luttjeboer (Zwartebroek) – Cirano DC

CDIY Young Riders

Amber de Groot (Harmelen) – Homemade

Lauren Neville (Vught) – Valentino

CDIJ junioren

Anniek van Dulst (Ermelo) – Henderson Hilton

Micky Schelstraete (Gemonde) – Grand-Charmeur

CDIP pony’s

Tessa van Hemert (Ammerzoden) – Alisia

Sterre Janssen (Wijchen) – Goldstar du Bois

Sophie van der Steen (Erp) – Yellow Boy

Rowena Weggelaar (Roermond) – Navarone van de Beekerheide

Yasmin Westerink (Oldebroek) – Brasil

CDICh-A (E-pony) Children

Kebie Raaijmakers (Sint-Michielsgestel) – Happy Feet

Ornago CDI3*/ CDIU25/ CDIY/ CDIJ/ CDICh-A/ CDIP/ CDIYH Italië – 15 t/m 18 oktober 2020 dressuur

Tel: 0039-396919015

E-mail: info@scuderiemalaspina.it

Website: www.scuderiemalaspina.it

CDIY Young Riders

Coco Soffers (Nispen) – Global’s Formidable

CDIYH Jonge dressuurpaarden

Coco Soffers (Nispen) – John Schufro Rnd

St Tropez – Grimaud CSI4*/ CSI2*/ CSI1* Frankrijk – 14 t/m 18 oktober 2020 springen

Tel: 0033-648140655

E-mail: contact@jumping-grimaud.com

Website: hubside-jumping-en.hubside.fr

CSI4*

Marc Houtzager (Rouveen) – Sterrehof’s Dante, Sterrehof’s Edinus

Harrie Smolders (Lage Mierde) – Bingo du Parc, Dolinn, Monaco

Maikel van der Vleuten (Someren) – Dana Blue, Idi Utopia, Snoes

CSI2*

Marc Houtzager (Rouveen) – Habitat

Harrie Smolders (Lage Mierde) – Escape Z, Nixon van’t Meulenhof

Maikel van der Vleuten (Someren) – El Wikke, Sildouch Z

Vilamoura CSI3*/ CSI1*/ CSIYH1* Portugal – 12 t/m 18 oktober 2020 springen

Tel: 00351-960308299

E-mail: vilamouraequestriancentre@gmail.com

Website: www.vilamouraequestriancentre.com

CSI3*

Robin Bril (Westendorp) – Dizzy Lizzy, Kamilo van de Broekkant

Roelof Bril (Westendorp) – The Gentleman

Kim Emmen (Raamsdonk) – Caliber Royale, Cordouan Fontanel, Jack van het Dennehof, Warriors Glory

Niels Kersten (Egchel) – Grandino H, High Hopes SFN, Tippy Z, Valentino Z, Zeppe Blue

Suus Kuyten (Laren Nh) – Alfa Jordan, Dallas Du Domaine Z, EFS Top Contender, Iron Man 111

Astrid Leeuwen (Ospel) – Cole Younger, Holyfee

Leon Thijssen (Sevenum) – Carinja, Famous H, For President, Genasis

Mans Thijssen (Sevenum) – Charlie, Happy, Hello, Punjab

Mel Thijssen (Sevenum) – BML Florida Balia NL, Celebration RM, Gaudi

Harrie Wiering (Overlangel) – Bandit GLN Z, Gweedore vd Groote Kamps Z, Izzy P

CSI1*

Yoni van Santvoort (Nuenen) – Avicii, Bulavsco, Rocher de Laume

CSIYH1*

Robin Bril (Westendorp) – Iberico

Roelof Bril (Westendorp) – Jade Du Plessis

Stefanie van den Brink (Bocholt) – Calchrome’s Whisker EB Z, Otello De Kalvarie

Kim Emmen (Raamsdonk) – Cara PS, Ikannan V G, Imara M, Lady Angeles

Yoni van Santvoort (Nuenen) – Kinky Girl

Leon Thijssen (Sevenum) – Ibiza Z

Mans Thijssen (Sevenum) – Joviality

Mel Thijssen (Sevenum) – Isaac

Kronenberg CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Nederland – 15 t/m 18 oktober 2020 springen

Tel: 0031-611256904

E-mail: csi@peelbergen.eu

Website: www.peelbergen.eu

CSI2*

Kevin Beerse (Wergea) – Fenia, Gilona AO, Heldia

Emma Bocken (Weert) – Sambucca

Chiem Bosboom (Schiedam) – Ebell-Avant, Gucci

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Frasiér

Britt Brouwer (Hoofddorp) – Brandy

Niels Bulthuis (Kinrooi) – Chickarito LS, Kepi Vert du Buisson Z, La Toucha van Dorperheide

Michael Greeve (Veeningen) – Calina, Gimondi ckv, Guan GJB, Heart Touch

Michel Hendrix (Kessel Lb) – Baileys, Elco van hof ter Naillen, Fjury V, High Flyer JB

Kim Hoogenraat (Lijnden) – Calyso, Gillion ES, Hosanne ES

Glenn Knoester (Assendelft) – Gaius van de Hagenhorst, Harish GPH, Irish Coffee PR

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Elzelien, Evermeta

Megan Laseur (Soest) – Cassanova, Ironman, It’s a walk in the park

Bart Lips (Biest-Houtakker) – Davinci Z, Hurricane D.D.

Pam Nieuwenhuis (Groessen) – Farmer’s Apple, Golden Boy V

Lisa Nooren (Engis) – Dienellie, VDL Groep Gistique

Piet Raijmakers jr. (Asten) – Van Schijndel’s Gladstone

Fabiënne Roelofsen (Raalte) – Canto Bruno, Roelofsen Horse Trucks Eldorado S, Roelofsen Horse Trucks Gioia van het Neerenbosch

Ruben Romp (Goirle) – Bugatty Go, Gloria, Hiek`n

Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Zaranza, Glock’s Debalia, Grodino

John Steeghs (Meterik) – Gladstone V, Google, Monty vd Withoeve

Claudia Verburgt (Hoogeloon) – Abbervail Diamant, Handsome

Sophie van der Werff (Boskoop) – Global W

CSI1*

Kevin Beerse (Wergea) – WBS Jackpot

Alicia Bocken (Weert) – Dagma, Insomnia Z

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – I Am

Britt Brouwer (Hoofddorp) – Euphoria 7, Fuzeta Beech

Niels Bulthuis (Kinrooi) – King Flash

Nicole Caris (Maria Hoop) – Gentle Molga, Inolette

Gabriel Coumans (Deurne) – I.Johnnie Blue

Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) – Eiaralda, Hirolka Blue Ryal K., Quilon

Michael Greeve (Veeningen) – High Big Andi K

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Fellow Jumper

Megan Laseur (Soest) – Incitty C, Jamaica

Bart Lips (Biest-Houtakker) – Elon von Beek Z

Pam Nieuwenhuis (Groessen) – Iletto

Lisa Nooren (Engis) – VDL Groep Centora de Wallyro

Fabiënne Roelofsen (Raalte) – Quidaro

Ruben Romp (Goirle) – Cipressa vd Esberg Z, Pirate Andalou

Jackie Schalken (Kessenich) – SjengSports Cindy, Venezia

Claudia Verburgt (Hoogeloon) – Pacini DSH

CSIYH1*

Emma Bocken (Weert) – Hummer Z

Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Kallas

Gabriel Coumans (Deurne) – Dolce Vita Riverland

Angela van Daatselaar (Nijkerkerveen) – Kajanta

Kim Hoogenraat (Lijnden) – Jellybean

Loewie Joppen (Maasbree) – Important Style VK, Pallieter vd N.Ranch, Piper vd Heffinck

Siebe Kramer (Oud-Beijerland) – Cor

Bart Lips (Biest-Houtakker) – Elfra van Beek Z

Ruben Romp (Goirle) – Icarus V

Gerco Schröder (Tubbergen) – Glock’s Novellist

John Steeghs (Meterik) – Champion PS Z

Claudia Verburgt (Hoogeloon) – King HK

Oliva CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* Spanje – 13 t/m 18 oktober 2020 springen

Tel: 0034-96296390

E-mail: metshowoffice@olivanova.com

Website: www.metoliva.com

CSI2*

Remco Been (Winterswijk Miste) – Balou, Granny Smith Apple, It’S Bubertha, VDL Holland Vd Bisschop

Willem Greve (Markelo) – GoGo, Grandorado TN, Highway TN

Kevin Jochems (Sliedrecht) – Balou Z, Bo, Careful H, Carte Blanche, Flying Jackie

Lianne Korevaar (Rotterdam) – Havanna, International

Skye Morssinkhof (Hierden) – Baloubelle 5, Checkpoint Chacco, G-Vingino-Blue

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Expensive, Good Farming HS, Halla

CSI1*

Jildou Brink (Moraas) – Cartoon

Willem Greve (Markelo) – Faro

Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – Vanda McLaren

Lianne Korevaar (Rotterdam) – Joris Vd Bisschop

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Hisinia vd Wolfsakker Z

CSIYH1*

Remco Been (Winterswijk Miste) – Jub

Willem Greve (Markelo) – Kairda

Sebastien Kapel (Langley, Hitchin, Hertfordshire) – Jasper, Timothy

Skye Morssinkhof (Hierden) – Nina vh Scheefkasteel

Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – J.Umonia

Lier CSI1*/ CSI2*/ CSIYH1* België – 15 t/m 18 oktober 2020 springen

Tel: 0032-33349802

E-mail: mike@azelhof.be

Website: www.azelhof.be

CSI2*

Teddy van de Rijt (Nuenen) – Gino, Herma, Itcho Van ‘t Ruytershof

Tom Schellekens (Esbeek) – Casander, Fiarabo, For Fendi

Ralph Slaats (Waalre) – Grissom PF

Noëlle van der Velde (Minderhout) – Haricot Verts, Zamora

CSI1*

Ralph Slaats (Waalre) – Mr Jingles

Noëlle van der Velde (Minderhout) – Granella di Nocciola, Guinot di Nocciola

CSIYH1*

Tom Schellekens (Esbeek) – Quinton Z

Ralph Slaats (Waalre) – Kornee

Noëlle van der Velde (Minderhout) – Ibrahim BS

Michalowice CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1* Polen – 15 t/m 18 oktober 2020 springen

Tel: 0048-607797030

E-mail: zawody@kjkszary.pl

Website: www.kjkszary.pl

CSI2*

Maureen Bonder (Schoonoord) – Flierefluiter, Godfather

Sander Geerink (Gelselaar) – Florijn W, Iglesias D.V., Jiqueenturo di Luna

Bart Haselbekke (Wierden) – Dorus

CSI1*

Sander Geerink (Gelselaar) – Jacobus S

Britt ter Harmsel (Enter) – Butter-Flower, Caleandro D’Hotot Z E.B., Donkosack

CSIYH1*

Maureen Bonder (Schoonoord) – Billy Holiday, Carlos O, Infinety Z.G.

Sander Geerink (Gelselaar) – Joint, Karate Kid, Kilimanjaro

Royan CSI2*/ CSI1*/ CSIYH1*/ CSIAm-A Frankrijk – 13 t/m 18 oktober 2020 springen

Tel: 0033-546231144

E-mail: accueil.ceroyan@orange.fr

Website: www.centre-equestre-royan.com

CSI1*

Milan Morssinkhof (Hierden) – Carrick 13

CSIAm-A

Sanne ter Haar (Hierden) – International Gjb, Isagräfin

Milan Morssinkhof (Hierden) – Elle Birken, T’inteley Lande

Le Lion d’Angers CH-M-YH-CCI2*-L/ CH-M-YH-CCI3*-L Frankrijk – 15 t/m 18 oktober 2020 eventing

Tel: 0033-241603622

E-mail: contact@mondialdulion.com

Website: www.mondialdulion.com

CH-M-YH-CCI2*-L WK jonge eventingpaarden 6-jarigen

Merel Blom (Aalten) – Corminta Vom Gwick

Sanne de Jong (Aalsmeer) – Jarelly MBF

CH-M-YH-CCI3*-L WK jonge eventingpaarden 7-jarigen

Merel Blom (Aalten) – Crossborder Radar Love

Fontainebleau CEI1* 100/ CEI2* 120/ CEI2* 70+(2)/ CEI3* 160/ CEI Frankrijk – 16 t/m 17 oktober 2020 endurance

Tel: 0033-628355308

E-mail: grandparquetendurance@orange.fr

CEI3* 160

Angela Jonkman (Scharmer) – Yacari

CEI3* 140

Shanti Roos (Bishop Lydeard) – Utak Font Noire

Barroca d’Alva CEI3* 160/ CEI2* 120/ CEI1* 100/ CEI3* 140/ CEIYJ2 Portugal – 16 t/m 18 oktober 2020 endurance

Tel: 00351-96135565

E-mail: arep_endurance@outlook.pt

CEI2* 120

Mijke Albersen (Wageningen) – Irina de Marvila

Verklaring wedstrijdcodes

C = Concours                         J = Junioren                           D = Dressuur                         R = Reining                          

I = Internationaal                    YR = Young Riders                E = Endurance                       V = Voltige            

O = Landenwedstrijd              A = Mennen                           S = Springen                         

P = Pony’s                             C = Eventing                          PE = Aangepaste sporten